Professor Margus Viigimaa valiti Euroopa Hüpertensiooni Ühingu auliikmeks

Professor Margus Viigimaa valiti Euroopa Hüpertensiooni Ühingu auliikmeks ja tunnistuse üleandmine toimub Berliinis toimuval Euroopa Hüpertensiooni Ühingu XXXIII kongressi autasustamistseremoonial 2. juunil.

Euroopa Hüpertensiooni Ühingul on praegu ainult 21 auliiget, enamus Euroopast, aga ka USAst, Jaapanist ja Hiinast. Margus Viigimaa asutas Euroopa Hüpertensiooni Ühingu Ektsellentsikeskuste võrgustiku aastal 2006 ja juhtis seda 8 aastat. Ta oli aastatel 2005-2013 Euroopa Hüpertensiooni Ühingu juhatuse liige ja Officer-at-Large. Aastal 2010 asutas ta Euroopa Hüpertensiooni Ühingu töögrupi „Hypertension and Sexual dysfunction“ ja juhatas seda 12 aastat.

Professor Margus Viigimaa pani aluse ka Eesti Hüpertensiooni Ühingule aastal 1995 ja oli selle esimene president ning hiljem juhatuse liige kuni käesoleva ajani. Talle on omistatud Euroopa hüpertensiooni spetsialisti kvalifikatsioon ja ta juhib Regionaalhaiglas asuvat Tallinna Hüpertensiooni Ektsellentsikeskust 2006. aastast kuni tänaseni.

Pildil on professor Margus Viigimaale tunnistust üle andmas Euroopa Hüpertensiooni Ühingu president professor Guido Grassi Milaano Ülikoolist

Uudiste arhiiv
Semetron
Johnson&Johnson
Pfizer
Swixx BioPharma
Berlin-Chemie Menarini
Servier
iPharma
Biotronik
UAB “GRAINA”
Novo Nordisk
Amgen
Anka Medical
Hansa Medical
Astra Zeneca
Boehringer-Ingelheim
Novartis
Bayer
Krka
Meditsiinigrupp
Surgitech
Abbott