Töögrupid

Print


Ehhokardiograafia töögrupp
www.eks.ee/ehho

Dr. Maire Kiitam
Maire.Kiitam@regionaalhaigla.ee

 

SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla
Sütiste tee 19
Tallinn  13419


Epidemioloogia ja preventsiooni töögrupp
www.eks.ee/ennetus

Prof Margus Viigimaa
margus.viigimaa@regionaalhaigla.ee
 

SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla 
Sütiste tee 19
Tallinn 13419


Hüpertensiooni ühing 
www.ehy.ee

Dr. Merike Luman
Merike.Luman@regionaalhaigla.ee

SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla 
Sütiste tee 19
Tallinn 13419             

Interventsionaalkardioloogia 
töögrupp
 
Prof Jaan Eha
jaan.eha@kliinikum.ee

SA Tartu Ülikooli Kliinikum
Südamekliinik                              
Puusepa 8
Tartu 51014

Lastekardioloogia töögrupp

Dr Maila Raidmäe
maila.raidmae@mail.ee

SA Tallinna Lastehaigla
Tervise 28
Tallinn 13419

Rütmihäirete töögrupp


Dr Jüri Voitk
jyri.voitk@regionaalhaigla.ee
 
SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla
Sütiste tee 19
Tallinn 13419

Südamepuudulikkuse töögrupp


Dr Tiina Uuetoa
tiina.uuetoa@itk.ee
 
SA Ida-Tallinna Keskhaigla
Ravi 18
Tallinn 10139

Täiskasvanute
kaasasündinud
südamerikete töögrupp


Dr Sirje Kõvask
sirje.kovask@kliinikum.ee

SA Tartu Ülikooli Kliinikum
Südamekliinik
Puusepa 8
Tartu 51014

Ägedate koronaarsündroomide töögrupp

Dr Toomas Marandi
toomas.marandi@regionaalhaigla.ee
 

SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla
Sütiste tee 19
Tallinn 13419

Noorkardioloogide töögrupp
Tutvustus
Intro
http://www.facebook.com/estonianyoungcardiologists

Dr Teele Pern
teelepern@gmail.com


SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla
Sütiste tee 19
Tallinn 13419

Kardiokirurgia töögrupp

Dr. Ants Paapstel
ants.paapstel@regionaalhaigla.ee


SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla
Sütiste tee 19
Tallinn 13419

Otsi
Uudised ja teated

6. september 2017
ESC kongress
Selleaastasel ESC kongressil Barcelonas oli eestlastelt kaks ettekannet
23. august 2017
Uued kardioloogid
28. juuni 2017
Uued residendid
25. mai 2017
Kolleegid esinesid EuroPCR- il
16.- 19. mail toimus Pariisis Euroopa Interventsionaalkardioloogia aastakonverents (Euro PCR). Üritus oli pühendatud 40 aasta möödumisele esimesest PKI-st (16. september 1977).
9. veebruar 2017
President Kersti Kaljulaid annab teenetemärgi Märt Elmetile.
President Kersti Kaljulaid otsustas 8. veebruaril anda teenetemärgid 114- le inimesele tänuks pühendumuse eest oma kutsetööle või kogukonnale, mis on muutnud kogu Eesti paremaks.

 

Kontakt