Töögrupid

Print


Ehhokardiograafia töögrupp
www.eks.ee/ehho

Dr. Maire Kiitam
Maire.Kiitam@regionaalhaigla.ee

 

SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla
Sütiste tee 19
Tallinn  13419


Epidemioloogia ja preventsiooni töögrupp
www.eks.ee/ennetus

Prof Margus Viigimaa
margus.viigimaa@regionaalhaigla.ee
 

SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla 
Sütiste tee 19
Tallinn 13419


Hüpertensiooni ühing 
www.ehy.ee

Dr. Merike Luman
Merike.Luman@regionaalhaigla.ee

SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla 
Sütiste tee 19
Tallinn 13419             

Interventsionaalkardioloogia 
töögrupp
 
Prof Jaan Eha
jaan.eha@kliinikum.ee

SA Tartu Ülikooli Kliinikum
Südamekliinik                              
Puusepa 8
Tartu 51014

Lastekardioloogia töögrupp

Dr Darja Belova
Darja.Belova@lastehaigla.ee

SA Tallinna Lastehaigla
Tervise 28
Tallinn 13419

Rütmihäirete töögrupp


Dr Jüri Voitk
jyri.voitk@regionaalhaigla.ee
 
SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla
Sütiste tee 19
Tallinn 13419

Südamepuudulikkuse töögrupp


Dr Tiina Uuetoa
tiina.uuetoa@itk.ee
 
SA Ida-Tallinna Keskhaigla
Ravi 18
Tallinn 10139

Täiskasvanute
kaasasündinud
südamerikete töögrupp


Dr Piibe Muda
piibe.muda@kliinikum.ee

SA Tartu Ülikooli Kliinikum
Südamekliinik
Puusepa 8
Tartu 51014

Ägedate koronaarsündroomide töögrupp

Dr Toomas Marandi
toomas.marandi@regionaalhaigla.ee
 

SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla
Sütiste tee 19
Tallinn 13419

Noorkardioloogide töögrupp
Tutvustus
Intro
http://www.facebook.com/estonianyoungcardiologists

Dr Teele Pern
teelepern@gmail.com


SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla
Sütiste tee 19
Tallinn 13419

Kardiokirurgia töögrupp

Dr. Ants Paapstel
ants.paapstel@regionaalhaigla.ee


SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla
Sütiste tee 19
Tallinn 13419

Onkokardioloogia töögrupp

Dr. Riina Vettus
riina.vettus@regionaalhaigla.ee


SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla
Sütiste tee 19
Tallinn 13419

Otsi
Uudised ja teated

7. september 2018
Eesti Kardioloogide Seltsi liikmed Münchenis ESC kongressil
2018. aasta Euroopa Kardioloogide Seltsi kongressil Münhenis osales 32 859 delegaati 156 erinevast riigist. 5 päeva jooksul esitati 4500 abstrakti, nendest mitmeid potentsiaalselt kliinilist praktikat muutvaid uuringuid ja 5 uut ravijuhist. Kongressil olid mitmekülgselt esindatud ka Eesti Kardioloogide Seltsi liikmed.
21. august 2018
Erik Salum lõpetas residentuuri
21. august 2018
2018 kardioloogia residentuuri vastuvõtt
1. juuni 2018
Uus invasiivkardioloog
26. mai 2018
EuroPCR 2018
Igakevadisel kardiovaskulaarsete interventsioonide Euroopa kongressil toimus Balti sessioon.

 

Kontakt